Amatérska volejbalová liga

Ahoj!

Pripravili sme zjednotenie regionálnych amatérskych klubov pod jednu volejbalovú ligu AVL SK. Amatérska Volejbalová Liga Slovensko. Rozšírenie AVL SK do ostatných miest závisí len na vás! Spojme všetkých 2000 amatérov zo Slovenska!

Pripravili sme rozšírenie AVL konečne aj na Slovensko pre každého, kto obľubuje tento krásny šport!

Čítať viac

 • Amatérska volejbalová liga

  AVL SK je projekt, ktorý zastrešuje volejbalové aktivity určené pre amatérov na Slovensku a v medzinárodnej forme aj krajín, ktoré spolupracujú s AVL SK.
 • Pravidlá AVL

  Družstvá sa stávajú účastníkmi AVL zaplatením štartovného pre daný región - kraj a zaslaním súpisky. Musia ho splniť do vypísaného termínu.
  Za každé družstvo smie nastúpiť iba hráč a hračka uvedená v tej dobe na súpiske daného družstva.
 • Halový volejbal

  AVL SK usporadúva v priebehu roka rôzne halové volejbalové turnaje.
  Turnaje sa organizujú v rámci celého Slovenska. Vítaní sú všetci, ktorý si majú chuť zahrať a dobre sa popritom zabaviť...
 • 1
 • 2
 • 3

Partneri

AMATÉRSKA VOLEJBALOVÁ LIGA

14 apr 2014

 

»Najbližšie športové akcie :

 

 

AVL FINAL CUP NITRA 2018

19.5.2018 v športovej hale SPU pre mixové družstvá 4+2 splňujúce AVL pravidlá.

 

 

                                                             

 

PRAGUE INTER-BEACH CUP 2018

AVL SK Vás pozýva na medzinárodný turnaj v plážovom volejbale v Prahe areál Střešovice 17.-18.3.2018. Turnaj je zameraný na priateľské zápasy českých a slovenských dvojíc všetkých kategorií výkonnostných (začiatočníci, amatéri, open) a aj pre genderové kategorie (ženy, muži, mix) Kapacita turnaja pre sobotné zápasy 30 dvojíc a pre nedeľné zápasy 24 dvojíc.

 Celý športový víkend odštartuje zábavná párty SLOVÁKOVICA v podniku Radost Praha https://www.facebook.com/slovakovica/

Začíname kategóriou ŽENY a MUŽI v sobotu 17.3. o 8:00 - 8:30 osobnou prezentáciou a losovaním. Turnaj a jeho sobotná časť bude vrcholit cca v 19:00Večer ak niektoré dvojice budú mať chuť prebehne mini olympiáda zábavných hier v Billiard centre blízko Václaváku http://www.bcmsk.cz/ (čakajú vás možnosti zábavy ako je 29 billiardových stolov, bar, šachy, backgamon, šipky, fotbálek, simulátor sily "boxer" stolný tenis a náladu sa postara obľúbený jukebox.)

Turnaj bude pokračovať 18.3. 8:00 - 8:30 osobnou prezentáciou a losovaním v kategórii MIX ktorou sa víkend plný adrenalínu a dobrej zábavy končí cca o 18:00 výhlásením víťazov.

Tešíme sa na všetkých čo majú radi plážový volejbal a možnosť užiť si ho spolu s českými súpermi v duchu Česko-Slovenskej histórie ktorá ma tento rok 2018 dve jubilejné oslavy.

-Termín 16.3.2018 - SLOVÁKOVICA Párty v Radosti-Termín 17.3.2018 - kategória ženy a muži

-Termín 18.3.2018  - kategória mixy

-Miesto konania : Střešovice Praha  mapa TU (Sibeliova 368/51, 162 00 Praha 6-Střešovice)

-REGISTRUJTE SA DO 14.3.2018  na tomto linku 

-Kontakt na promotéra Radoslav Fašang,

+420 605414177 pro CZ, +421 915515611 pre SK, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo avlsk@avlsk.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGISTRÁCIE TU

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FOTOPREZENTACIA AKCIE VADAŠ BEACH CUP 2016 ŠTÚROVO JE TU

 

 
 

     AVL.SK a BEACHSERVICE.CZ   

 

 

Vás pozývajú na už 12. ročník beach volejbalových kempov uprostred Talianska neďaleko MACERATY (asi viete aký klub tam hrá).

Prvý turnus rozšírený a okrem 85 plážistov sa vztvoril priestor ešte pre 15 nových.

Turnus 28.4.-8.5.2016 Porto San Giorgo REGISTRUJTE SA DO 31.3.2016

 

Kemp je určený či už pre začínajúcich alebo pokročilých hráčov, ktorí sa chcú zlepšiť vo svojich technických i herných schopnostiach. Kemp sa tiež hodí pre rodiny s deťmi, ktoré chcú stráviť spoločne dovolenku trochu inak. Hráči budú na mieste rozdelení do tréningových skupín podľa úrovne. Posledné roky sa tiež pravidelne vytvára detská skupina, ktorú môžu aktívny rodičia využiť.

Tréningový proces:

1.ranné rozcvičenie (jogging, streching, techniky)

2.prvý tréning (podľa skupín časoos, techniky a zapojenie do herného systému)

3.druhý tréning (podľa skupín časoos, techniky a zapojenie do herného systému)

4. dobrovoľný tréning (hra, posilovanie určené pre volejbalovú výbušnosť, kompenzácie s fyzioterapeutom na rizikové oblasti tela prípadne poranená oblasť

Každý tréning po 1,5 hodine.

Trenéri: Miloš Takáč, Andy Takáč, Krystýna Marková, Michal Palas, Fyzioterapeut Katerina Průchová, (doplňujúci tréner: Robert Zyka)

 

DOPRAVA 

Väčšina preferuje cestu vlastným autom (historický údaj). 

V prípade dopravy autami záleží termín príchodu na osobnej dohode posádky, ubytovanie je zariadené od 29.4.-7.5. 

CENA a spôsob platby 

 A.  219 Eur/ 5999,- CZK Beach Camp vlastnou dopravou

 B. 182 Eur len ubytovanie pre rodinných príslušníkova a partnerov

 

 

Platba na účet: 520700 - 4202355596 / 8360 . ČÍSLO IBAN: SK2883605207004202355596.

 Platby treba posielať včas inak sa prepustí miesto ďalším záujemcom.

Prvá záloha 60% do 20.3.2016, Zvyšok sa dopláca do 1.4.2016 potermíne pokuta 20Eur za neskoré prevody a náklady s doobjednaním apartmánom.

Storno poplatky: 60% do konca marca, 75% do 10.4., Po tom 100%. Náhradníkom sa vracia suma v plnej výške.

 

Do poznámky uveďte: "Taliansko 2016 a Vaše meno". 

Cena nezahŕňa poistenie a stravu. 

Vylepšujeme pre Vás prostredie pre beach kemp v Taliansku. Porto San Giorgo je perfektné miesto nielen na beach volejbal ale poskytuje veľké množstvo výhod oproti Silvi Marina. 

 
1) Kurty
Kurty nám postavia, koľko budeme chtcieť a potrebovať. Zatiaľ jich máme objednaných 6. Novinkou je, že sa nám pokúsia aspoň na dva kurty zariadiť osvetlenie. Milovníci beach volejbalu tak tu budú trávit kludne aj 24h denne. :) Kurty nie s[ priamo pred kempom, ale sú vo vzdialenosti 250m, takže sa nemusíte báť, že budú ďaleko. Hned pred kurtami je restaurace a občerstvenie, ktoré bude otvorené po celú dobu nášho pobytu:-)
 
2) Ubytovánie
Jednoducho sa pozrite na webové stránky kempu, kde budeme ubytovaní: www.rivadeipini.it.. Jedná se teda o kemp, ktorý je umiestnený hned pri mori!!! V kempu je rezidencia, kde sú byty pre 4 ľudí (2 miesta v samostatnej izbe, 2 miesta v kuchyni s obývákom), s kuchyňou a kúpelňou, s balkónem, viz fotografie. Ďalej sú tu aj chatky s predzáhrádkami, kde se dá bývať v počte (2-4), foto v prílohe. V kempu bude funkčná wifi. Súčasťou je aj reštaurácia, kde výborně varia (overené). Je možné dohodnúť polpenziu, kdo by mal záujem (kontinentálne raňajky, olovrant, večeru). Mamičky tu nájdu detský kútik. Pripravený priestor na grilovanie a spoločné posedenie a to aj v prípadě dažďa. Súčasťou kempu sú aj ďalšie sprchy mimo apartmány a chatky, kde je možné sa osprchovať teplou vodou a tak není treba sa bát, že by bojler na izbách nevystačil pro všetkých. Supermarket je asi 10 minut pešo, 3 minúty autom.
 
3) Porto San Giorgo a okolí
Porto San Giorgo je mestečko, ktoré na prvý pohľad, oproti Silvi, viac žije. V okolí se nachádzajú nádherné historické miesta starých malomiest, ktoré sú v dojezdovej vzdialenosti 6km. Pozrite sa napríklad na mesto Fermo. Ďalej máme kontakt na farmu, kde je možné zohnat domáce syry, salámy, mäso alebo máme kontakt na vinára, kde je možné zariadiť ochutnávku lahodného vínka. V neposlednej rade sa tu nachádzajú olivovníkové plantáže. Pre milovníkov hor sú blízko Apeniny, bližší informace na požiadanie.
 
4) Fitko, telocvična a krytá hala s pieskom
Ďalšou nespornou výhodou je možnosť v prípade špatného počasia si zájsť do posilky, telocvične (vezmite si tenisky) alebo krytej haly s dvomi pieskovými kurtami.
 
5) Spoločný turnaj s miestnými klubmi
Porto San Giorgo a Fermo sú mestá, ktoré sa venujú volejbalu. Sme v kontakte so zástupcami niekoľkých šestkových a beach volejbalových klubov a už chystáme společné akcie. Budete si tak moc zmerať síly nielen medzi sebou, ale i s talianskými volejbalistami!
Ak to mám zhrnúť, nové miesto ponúka veľa výhod oproti beach kempom ktoré ste absolvovali a poznáte, včetne oveľa lepšej kvality služieb. 
 
Na turnuse ešte máme 13 voľných miest tak neváhajte už 87 volejbalistov je registrovaných chýba len 13 do magickej 100ky
 
webové stránky kempu:  www.rivadeipini.it


Akékoľvek otázky smerujte, prosím, na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Budú Vám ponúknuté rôzne varianty tréningového plánu. Trénovať môžete až osem hodín denne.

Registrácia TU

 

_______________________________________________________________________________________

2.1.2016 Novoročný volejbalový turnaj v Michalovciach.


...........................................................................................................................................................................

»      BVL sezóna v ČR a SR skončila a tu sú galérie. 

   

 

 
 
 

»História: 

BEACH VOLLEY CAMP ITALY 2015-Máj

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA VO VOLEJBALE ZMIEŠANÉ AMATÉRSKE DRUŽSTVÁ 2015-MÁJMajstrovstva slovenska v amaterskom volejbale zmiesanych teamov

 

BEACHOVÁ VOLEJBALOVÁ SEZÓNA 2014

 

 

BEACH VOLLEY CAMP ITALY 2014-MÁJ

 

 INTERNATIONAL VALENTINE BEACH EXHIBITION PRAGUE 2014-FEB 

 

 

  

POZOR ZMENY v AVL:

AVL tento rok organizuje nie len turnaje, ktoré budú samostatne vyhodnocované, ale tieto turnaje budú fungovať aj ako liga pre registrované družstvá pred začiatkom sezóny najneskôr však do 23.10.2013. Družstvá, ktoré chcú hrať ligovú formu AVL musia absolvovať všetky kolá a tým majú zabezpečenú aj vstupenku na M-SR AVL v Badíne. Družstvá hrajúce LIGU AVL majú nižšie štartovné dostanú v rámci registrácie klubové výhody, loptu Molten a v priebehu sezóny dostanú teamové tričká AVL s vlastným názvom (každy ligový team má jedinečný výber).

AVL pravidlá sa nemenia

Družstvá môžu registrovať vo svojom teame mužov, ktorí nie su registrovaný v najvyššej Extraligovej súťaži a 1.národnej lige a ženy ktoré nie sú registrované v najvyššej Extraligovej súťaži a na ihrisku team môže dopĺňať len jedna 1.ligová hráčka a druhá musí byť neregistrovaná podľa pôvodného vzoru našich susedov.

Súpisky musia byť zaslané

na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  vždy pred ligovou sezónou alebo minimálne 24 hodín pred začatím turnaja (turnaj začína vačšinou 8:00). Ligové súpisky môžete dopĺňať aj v priebehu ligy v prípade že zmeny nebudú presahovať 49% pri výmene hráčov v danom družstve počas sezóny aby identita družstva mala svoju väčšinu.

POKUSY o výnimky

sa budú striktne odmietať a každý odhalený pokus o nedodržanie pravidiel AVL sa trestá kontumáciou zápasu alebo aj vylúčenie celého teamu pre opakované porušovanie pravidiel AVL.

 

V prípade podrobnosti o aktuálnom turnaji alebo odohranom kole ligy AVL klikni TU

 

blog comments powered by Disqus
« Máj 2018 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Partneri a Sponzori

AVL.SK na Facebooku

Kto je Online?

Práve tu je 162 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Full Review Bet365 www.bbetting.co.uk

PRIHLÁSENIE

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

AVL SK
amatérska volejbalová liga
Slovensko
T: 0915 515 611 (dostupny' v SR)
T: +420 605 41 41  77 (dostupny')
E-mail:
rfasang@avlsk.sk  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Facebook: www.avlsk.sk  AVLSKvolejbalisti
Twitter: @AVL_SK

V SIETI S NAMI

Spojte sa s nami prostredníctvom populárnych sociálnych sietí a iných platforiem.

 /avlsk
 @avlsk
 RSS 
 Video